Fonotel Battı mı ?

Türkiye’ de bir çok marka cep telefonunda İthalatçı Garantisi yazmaktadır. Bu garantiyi sağlayan firmalardan birisi ise Fonotel İletişim Hizmetleri Dış. Ticaret Ltd. Şti. son zamanlarda bir çok şikayet sitesinde firmanın battığı servise gönderilen bir çok telefonunun 90 iş gününü doldurduğu halde geri gelmemesi gibi bir çok neden den ötürü Fonotel Battı mı ? sorunun akıllara getiriyor. Bu süreçte firmanın telefon da bekletme süresinin çok fazla olması ve adreslerinin kapı duvar olmasından kaynaklı olarak maalesef kesin bir sonuç bildiremiyoruz.

Benim de şuan servis de gözüken LG markalı G3 telefonum dan ses seda yok ve gün geçtikçe tereddütlerim artıyor. Dileyen kullanıcılar bu süreçte banka hesap ekstrelerini çıkartabilir, harcama yapmış olduğu kredi kartı firması ile irtibata geçerek harcama itirazında bulunabilir.

Not: Kredi kartı ile yapmış olduğunuz ödemeler VISA ve Mastercard güvencesi altındadır. Telefon aldınız, garantisi olduğu halde firma bunu sağlamadıysa telefon kullanılmış dahi olsa paranızı geri alma hakkınız bulunuyor.

Fonotel Cihaz Sorgulama